Karnawalowe stroje

Nasz sklep z dowcipami, kostiumami, akcesoriami, żartami, ozdobami i prezentami oferuje produkty na różnego rodzaju uroczystości, przyjęcia i tematyczne przyjęcia.

Ciągle staramy się rozszerzyć zakres zgodnie z waszymi wymaganiami i spełniać każde życzenie. Szczególnie, że ludzie świętują przez cały rok. Czy w globalnym, krajowym lub prywatnych przyjęciach. Oferujemy stroje i akcesoria do wszystkich tych wydarzeń przez cały rok.

Po męczącym Sylwestra i wkroczeniu do nowego roku, każdy kocha chwilę odpoczynku od karnawału i przyjęć. Ale 6 stycznia na Święto Trzech Króli wszystko zaczyna się ponownie. I w tej chwili jest do dyspozycji nasz sklep z kostiumami i rzeczami do zorganizowania stylowej imprezy. Oferujemy stroje karnawałowe dla dzieci i dorosłych. Od tradycyjnych czeskich masopustu może odskoczyć w marcu na uroczystości amerykańskiego święta - dzień św Patryka, kiedy wszystko w otoczeniu i w naszej wypożyczalni roi się od zielonego koloru i czterolistnej koniczyny. Kiedy wrócimy do naszych zwyczajów chrześcijańskich, że pod koniec marca lub na początku kwietnia z okazji świąt wielkanocnych. Nie mogą Wam brakować piękne i zabawne kostiumy wielkanocnych zwierząt z naszej wypożyczalni lub innych wiosennych dekoracji i upiększeń. Jeśli uważacie, że obchodząc Wielkanoc, to odpoczynek od imprezowania to sie głęboko mylicie. Nastepuje topienie marzanny - bardzo popularne wydarzenie w Polsce. Na ten dzień jesteśmy bardzo dobrze przygotowani. Znajdziecie u nas nie tylko męskie, kobiece i dziecięce czarownickie kostiumy, ale również miotły, kociołki, sztuczne nosy, zęby i makijaże. W ostatnich latach bardzo popularne jest Zombie walk na które u nas możęcie się zmienić w zakrwawione ożywione ciało. Po święcie wiosny przychodzą na szereg ogrodowe i plażowe imprezy w stylu Hawaje, żeglarzy, piratów lub imprezy w stylu dzikiego zachodu lub Meksyku. Na każdym letnim karnawale możecie się  u nas doskonale ubrać w zabawne, słodkie i sexy kostiumy i kupić u nas dużą liczbę ozdób, akcesoriów i upominków. Ponadto, nie możemy zapomnieć o naszych absolwentach i ich ostatnim dzwonku. I dla nich mamy wiele wspaniałych i oryginalnych strojów i akcesoriów. Nowoczesne akcje Sensation white uzupełnia stylowy rok szkolny. Białe dodatki, makijaż i stroje mamy w różnych rodzajach. Lato zbliża się i jest to czas miłości i wesela. Na wieczór panieński i kawalerski będą idealnie się nadawać akcesoria dla panny młodej, druhny i innych uczestników i dla panów mamy dla rozrywki również wiele prezentów. Pod koniec wakacji, a zwłaszcza na początku roku akademickiego rozpoczyna się imprezy i akcje dla studentów. Na te wydarzenia możecie się u nas bez problemu ubrać w bardzo oryginalne stroje. To prowadzi nas do drugiego międzynarodowych świąt czyli Halloween. Na tą akcję zawsze bardzo dobrze sie przygotowujemy  i mamy dla Was szeroką gamę gadżetów i przerażających kostiumów, że nie możecie sobie nawet wyobrazić! Ale tym karnawały i imprezy się nie kończą. Następuje okres szczególnie popularny wśród dzieci - Mikołaj i Boże Narodzenie. Mikołaja, diabła i anioła u nas napewno znajdziesz ten idealny strój lub akcesoria.

Stają się coraz bardziej popularne przez cały rok karnawałowe uroczystości urodzinowe w kostiumach, zwłaszcza dziecięce. Maskotki, zwierząta, klaunowskie i inne kostiumy na takie uroczystości są u nas również dostępne. Możemy również zaoferować szeroki zakres balonów, dekoracji świątecznych, czapeczek, konfetti i prezentów.